Hurtiglenker

 

Du er her:

Verktøylinje

 

Kontaktpersoner

KAM Norgesgruppen/ Asko:

Steinar Kristoffersen
Mobil: 98 09 42 60
Mail: steinar.kristoffersen@lilleborg.no
 

Dijana Spehar (permisjon)
Mobil: 90 98 96 21 
Mail:
dijana.spehar@lilleborg.no

Salgssjef Lilleborg Faghandel (butikk): Carolina G. Henriksen
Mobil: -
Mail:



Regionssjef ØST: Marianne Sverdrup Hansen
Geografisk område: Oppland, Hedmark, Østfold, Oslo, Akershus
Mobil: 93 25 94 71
Mail: marianne.sverdrup.hansen@lilleborg.no

SALGESKONSULENTER ØST:

Navn Arbeidsområde Mobil E-post
Backlund, Anita

Østfold

40076244 anita.backlund@lilleborg.no
Tunheim, Liss J. K.

Nedre Romerike, Oslo kommune bydelene, Skoler Oslo, Rezidor (Oslo og Asker/Bærum)

95933199 liss.j.k.tunheim@lilleborg.no


Zeid Al-Mele
 

Oslo kommune 99465102
Hagen, Symre

Øvre Romerike, Sykehjem Oslo, Rengjøringsbyrå

92844358 symre.hagen@lilleborg.no
Jonassen, Jørn

Hedmark (ex. Kongsvinger)

93259496 jorn.jonassen@lilleborg.no
Hoang, Maia Thi

Asker/Bærum, Studentsamskipnaden, Kriminalomsorgen Oslo, Politiet Oslo, Kantiner

92844359

maia.hoang@lilleborg.no

Nybakke, Trygve

Kongsvinger, Hadeland-kommunene, Gudbrandsdalen, Nordre Land, Valdres

92220848 trygve.nybakke@lilleborg.no
Skydsrud, Richard

Hinas og Sykehjem Oslo

92844367 richard.skydsrud@lilleborg.no
Taraldstad, Tomas

Oppland (ex. Hadeland-kommunene, Gudbrandsdalen, Nordre Land, Valdres

48138764 tomas.taraldstad@lilleborg.no


 

Regionssjef SØR-ØST: Helge Pettersen
Geografisk område: Buskerud, Telemark, Vest Agder, Aust Agder, Vestfold
Mobil: 91356220
Mail: helge.pettersen@lilleborg.no

SALGSKONSULENTER SØR-ØST:

Navn Arbeidsområde Mobil E-post
Andresen, Iver Telemark, Vestfold 90532063 iver.andresen@lilleborg.no
Bråthen, Arne Buskerud og Vestfold 41457567 arne.brathen@lilleborg.no
Røynekand, Kjell Vest Agder 92803122 kjell.royneland@lilleborg.no
Kristoffersen, Jarl Aust Agder 95199077 jarl.kristoffersen@lilleborg.no
Nordengen, Peder Buskerud, Vestfold 90585452 peder.nordengen@lilleborg.no




Regionssjef VEST: Eli Haaskjold
Geografisk område: Søre Sunnmøre, Sogn & Fjordane, Hordaland, Rogaland
Mobil: 97 04 08 41
Mail: eli.haaskjold@lilleborg.no

SALGSKONSULENTER VEST:

Navn Arbeidsområde Mobil E-post
Johannesen, Svein Rogaland 91865676 svein.johannesen@lilleborg.no
Ohnstad, Christian Hordaland 94862313 christian.ohnstad@lilleborg.no
Sjo, Atle Hordaland 46857776 atle.sjo@lilleborg.no
Nedretvedt, Helge Hordaland 41423031 helge.nedretvedt@lilleborg.no
Sande, Odd Hordaland, delvis Rogaland 90069979 odd.asbjorn.sande@lilleborg.no
Møll, Terje Sogn & Fjordane,
Søre Sunnmøre
95742278 terje.moll@lilleborg.no
Østebø, Elisabeth Rogaland 95412426 elisabeth.ostebo@lilleborg.no
Nordtvedt, Jan-Tore Hordaland, delvis Sogn & Fjordane 91629642 jan-tore.nordtvedt@lilleborg.no
Larsen, Carl-Christian Hordaland 95756651 carl-christian.larsen@lilleborg.no
Kallevik, Knut Rogaland, delvis Hordaland 90586184 knut.r.kallevik@lilleborg.no




Regionssjef NORD: Frank Nybø
Geografisk område: Finnmark, Troms, Nordland, Nord Trøndelag, Sør Trøndelag, Møre & Romsdal
Mobil: 98 26 63 62
Mail: frank.nybo@lilleborg.no

SALGSKONSULENTER NORD:

Navn Arbeidsområde Mobil E-post
Bangfil, Morten Nordland fylke 90133304 morten.bangfil@lilleborg.no
Dittrich, Anniken Sør Trøndelag 97632492

anniken.dittrich@lilleborg.no

Nysted, Julius Martin Troms og Finnmark 93043300 julius.nysted@lilleborg.no
Henriksen, Rune Troms og Finnmark 90529885 rune.henriksen@lilleborg.no
Schevig, Torkeld Sør Trøndelag 91859513 torkeld.schevig@lilleborg.no
Fjeset, Arild Nord Trøndelag 90269881 arild.fjeset@lilleborg.no
Nakken, Endre Møre og Romsdal 91245038 endre.michael.nakken@lilleborg.no

 

Nonfood.no. En del av Norgesgruppen.

CorePublish CMS